Jesteśmy grupą ludzi aktywnych, odważnych, z pasją, nie lubiących rutyny. Swoją działalność  kierujemy do każdego, kto pragnie aktywnie spędzić czas, poznać ciekawych ludzi, a zarazem doskonalić  siebie i pokonywać  swoje bariery. Dołącz  także  i Ty!

Zachęcamy również do zaangażowania się wielki sportowy projekt – National Erasmus Games!

National Erasmus Games to ogólnopolski projekt Erasmus Student Network, który umożliwia zagranicznym studentom z całej Polski uczestnictwo w zawodach sportowych, organizowanych na kształt igrzysk olimpijskich

Projekt jest podzielony na 3 etapy: lokalny, ogólnopolski i międzynarodowy. Podczas każdego z nich uczestnicy rywalizują w 3 dyscyplinach: futsalu, koszykówce i siatkówce. Każda sekcja ma możliwość wystawienia co najmniej jeden 11-osobowej drużyny, w której skład wchodzą minimum 3 dziewczyny. Poziom lokalny odbywa się w ramach miast. Następnie zwycięskie drużyny spotykają się na finale ogólnopolskim, organizowanym przez jedną z sekcji. Rozgrywki finałowe trwają 2 dni. Pod koniec drugiego dnia po zsumowaniu wyników, ogłaszana jest zwycięska drużyna, która awansuje do 3 etapu projektu. Zespół ten reprezentuje ESN Polska podczas International Erasmus Games, które odbywają się w jednym z miast Europy.