ESNcard jest kartą członkowską  Erasmus Student Network. Jest ona dowodem członkostwa sekcji ESN oraz pośrednio całej organizacji.

Dzięki ESNcard możesz cieszyć się tysiącami zniżek (moda, sport, jedzenie, bary, etc.) na terenie całej Europy. Co więcej, masz okazję uczestniczyć w tysiącach wydarzeń (wycieczki, wydarzenia kulturalne, sportowe rozgrywki oraz imprezy) organizowanych przez sekcje ESN.

Do partnerów ESNcard zaliczają się takie firmy jak Ryanair, Logitech, Hostelling International, Uniplaces, The Economist, a także Flixbus, Ecolines i inni.

ESNcard jest ważna przez 12 miesięcy i jest ważna tylko, jeśli zawiera zdjęcie oraz poprawne informacje o posiadaczu. Karta jest ściśle osobista, dlatego powinna być używana jedynie przez jej posiadacza.

Możesz sprawdzić wszystkie zniżki na: http://www.esncard.org/

Kto może otrzymać kartę ESN?

Możesz otrzymać kartę ESN jeśli należysz do jednej z wymienionych grup:

- Jesteś obecnie na wymianie (skontaktuj się wtedy z sekcją działającą na uczelni, na której studiujesz, ich spis znajdziesz tutaj!)

- Jesteś członkiem sekcji ESN

- Jesteś Mentorem/Buddy

Jak możesz otrzymać kartę ESN?

Nic prostszego! Od teraz możesz nabyć ESNcard kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz za pośrednictwem naszego webshopu: https://card.esn.pl

 

Chcesz zostać naszym partnerem?

Dołącz do projektu!

Skontaktuj się z Koordynatorem Projektu ESNcard pod adresem: card.uw@esn.pl