ESN UW x YoWoPoland
 
Erasmus+ kojarzy Ci się tylko z wyjazdami na studia czy praktyki? Chcesz wyjechać na krótkoterminowe szkolenie lub wymianę w ramach programu Erasmus+? A może interesuje Cię wolontariat Europejskiego Korpusu Solidarności?
 
Erasmus+ to nie tylko wyjazdy na zagraniczne uczelnie! W ramach programu możesz wyjechać na krótkoterminową wymianę młodzieży lub szkolenie. A to oznacza rozwój, nowe umiejętności i edukację pozaformalną (nie tylko taką w szkole czy na uczelni) oraz odkrywanie nowych kultur i poznawanie ciekawych ludzi. A więc: jeszcze szersze horyzonty i nowe możliwości!
 
Dołącz do spotkania organizowanego przez ESN UW poświęconego innym możliwościom wyjazdów niż „standardowy” studencki Erasmus.
Spotkanie poprowadzą Helena Leszczyńska, Ula Leszczyńska oraz Ania Karwatka - założycielki organizacji @YoWoPoland (www.yowopoland.org), której celem jest promowanie udziału w europejskich projektach, podczas których uczestnicy mogą doświadczyć edukacji międzykulturowej. Podczas spotkania Helena i Ula opowiedzą nam o różnorodnych możliwościach wyjazdów w ramach programów Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności. Po prezentacji będzie czas na pytania od widzów.
Nie czekaj i dołącz do nas! Liczba miejsc ograniczona!

Spotkanie odbędzie się online na Google Meets.
Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/C2s1ntjwBm9LJVbY8
 
Prosimy o podawanie studenckiego adresu mailowego.
Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy - każdy, kto wypełni formularz rejestracyjny, otrzyma link do spotkania. Wyślemy go na kilka minut przed wydarzeniem.
W razie pytań prosimy kierować je tutaj: erasmus.uw@esn.pl